Sağlık Gazetesi
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama
MALATYANIN İLK ÖZEL AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ ELİT DENTAL GROUP AÇILDI

MALATYANIN İLK ÖZEL AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ ELİT DENTAL GROUP AÇILDI

Tarih 03 Ekim 2012, 10:28 Editör

Vali Yardımcısı Abdullah Abit Öztoprak: Malatya Önemli Bir Cazibe Merkezi

Doğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük ve Malatya’nın ilk özel ağız ve diş sağlığı merkezi Elit Dental Group, düzenlenen törenle hizmete girdi.

Malatya’da serbest diş hekimliği yapan Münir Karaca, Ömer Sefa Özaslan ve Ömer Emre Gökçeoğlu’nun ortaklığı ile açılan ağız ve dış sağlığı merkezinin açılış törenine; Vali Yardımcısı Abdullah Abit Öztoprak, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Ceyhan, Müftü Hacı Yusuf Gül ile çok sayıda davetli katıldı.

Vali Yardımcısı Abdullah Abit Özaslan, "Malatya bölgesinde cazibe merkezi haline gelmiştir. Bugün sanayisi ile, organize sanayi bölgeleri ile, ihtisas organize sanayi bölgeleri ile, çeşitli ulusal ve uluslararası fuarlarıyla Malatya bölgemizde önemli bir cazibe merkezimizdir. Bölgede önemli ölçüde göç alan bir il haline gelmiştir. Bunu sağlık sektörü de atılan emin adımlarla desteklemektedir. Bugün Turgut Özal Tıp Merkezimiz Malatya’nın dünyaya açılan kapısı. Malatya önemli ölçüde sağlık turizmini destekleyen bir merkez haline gelmiştir. Tabi Turgut Özal Tıp Merkezi ile kalmıyor bu cazibe olma hali. Bunun yanında en önemlisi yeni yapılan devlet hastanesi ve kamu sağlık yatırımları Malatya’yı sağlık sektöründe önemli bir konuma taşıyacaktır. Kamusal yatırımların yanında özel sektörümüz de önemli bir yer edinmekte. Bir çok kamu hastanesinin yanında, özel sağlık kuruluşları da hizmet vermektedir. Bugün onlardan bir tanesinin açılışında hep birlikte bulunmaktayız. İnşallah Elit Dental Group’un bu yatırımıyla Malatya sağlık sektörünün diğer alanlarında, ağız ve dış sağlığı alanında Malatya’da önemli bir boşluğu dolduracak" şeklinde konuştu.

Müftü Hacı Yusuf Gül’ün dua etmesiyle açılış kurdelesi kesilirken, ziyaretçiler bir süre 3 katlı ağız ve diş sağlığı merkezini gezdi.

 

Bu haber 911 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Genel Sağlık

TÜRK SAĞLIK SEN ERZURUM ŞUBE BAŞKANI KENAN KARAÇAM: SAĞLIKTA NÖBETLER MÜEBBET, KARŞILIĞI İSE SEFALETTİR

TÜRK SAĞLIK SEN ERZURUM ŞUBE BAŞKANI KENAN KARAÇAM:  SAĞLIKTA NÖBETLER MÜEBBET, KARŞILIĞI İSE SEFALETTİR Türk Sağlık Sen Erzurum Şube Başkanı Kenan Karaçam, sağlık çalışanlarının en önemli sorunlarından birisinin yoğun i...

SİNOP SAĞLIK SENDE GENEL KURUL

SİNOP SAĞLIK SENDE GENEL KURUL Sağlık-Sen Genel Başkanı Metin Memiş: Sendika Olarak Çalışmalarımız Sonucu Elde Edilen Kazanımları Birileri Üstlen...
ZORLA GÜZELLİK07 Ocak 2013

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu